м'які меблі
(099) 255-09-39
корпусні меблі
(098) 995-73-01
0
Оплата та Доставка

POS-термінал "Приват"
  • безготівковий розрахунок
  • миттєва розстрочка "Приватбанк" 2,9% або 4%

Оплата та Доставка
 

М'які меблі:

1. При придбанні м'яких меблів: доставка, занос і установка в будь-який район міста Запоріжжя здійснюється безкоштовно в четвер та неділю. Замовлення приймається без предоплати або при 100% предоплаті.

Корпусні меблі:

1 При оформленні замовлення предоплата від 200 грн. При замовленні нестандартних розмірів, кольору, конфігурацій і т.д. предоплата 70% -100% від вартості меблів.

2 За фактом надходження Ваших меблів на склад "Ді. Світлана", з Вами зв'язується менеджер для уточнення дня, часу доставки і установки товару, за вказаною Вами адресою.

3 Доставка, занос та збирання в вартість меблів не входить, обмовляється з менеджером при оформленні замовлення.

Установку меблів не робимо (повісити дзеркало, вішалку, поличку тощо.) !!!

4 Повна оплата товару здійснюється при доставці меблів на адресу Замовника з водієм. Після складання і приймання меблів, Замовнику вручається: «Акт прийому-передач» товару, який підписується в двох примірниках (один примірник у Замовника залишається, другий у Продавця).

5 При купывлы акційних товарів, або вподобаного Вам зразка з виставки, доставка здійснюється в найкоротший термін. Але, звертаємо Вашу увагу, товар з вітрини і акційний товар поверненню та обміну не підлягає.